Komunikat o błędzie

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w menu_set_active_trail() (linia 2405 z /home/petroc/domains/beltocco.pl/public_html/includes/menu.inc).

Liposukcja Laserowa - Zimny Laser

Cena usługi: 
99

LipoLaser to innowacyjna technologia laserowa przeznaczona do nieinwazyjnej lipolizy laserowej. Urządzenie emituje światło o długości 635-650nm. Jest to tzw. zimny laser diodowy. Lipo laser generuje wiązkę lasera w postaci kolumnowej, co zwiększa kontrolę nad ilością uwolnionego tłuszczu, zwiększa efektywność zabiegu, nie stwarza zagrożenia powstania nierówności i zapobiega zwiotczeniu skóry. Światło to przenika głęboko warstwy skóry i kieruje się na komórki tłuszczowe, w których, pod jego wpływem, dochodzi do naturalnej reakcji chemicznej. Trójglicerydy rozpadają się na kwasy tłuszczowe i glicerol, zwane metabolitami, które następnie transportowane są przez układ limfatyczny i zamieniane w energię. LipoLaser działa jedynie na komórki tłuszczowe. Nie uszkadza sąsiednich tkanek i naczyń krwionośnych. LipoLaser nie niszczy błony komórek tłuszczowych, a jedynie redukuje w sposób znaczny i kontrolowany ich zawartość i objętość. Efekty tego procesu można porównać z wysuszaniem winogron, które zamieniają się w rodzynki. Widać je już po pierwszym zabiegu w postaci utraty centymetrów w obszarze zabiegowym. W trakcie procedury wykorzystuje się również laser biostymulujący, który umieszcza się w okolicy węzłów chłonnych zlokalizowanych najbliżej traktowanego obszaru. Jego zadaniem jest stymulacja układu limfatycznego, który odpowiada za odprowadzenie zawartości komórek tłuszczowych.

Jak działa urządzenie LipoLaser
Działające światło laserowe prowadzi do powstania naturalnych reakcji chemicznych, powodując rozbicie trójglicerydów na wolne kwasy tłuszczowe i glicerol. Przemiany te zachodzą w mitochondrium każdej komórki tłuszczowej. Wspomniane metabolity transportowane są przez układ limfatyczny, a następnie w tkankach zamieniane są na energię. Stymulacja układu limfatycznego poprzez oddziaływanie na najbliższe węzły chłonne pobudza działanie drenażu limfatycznego w metabolizmie kwasów tłuszczowych. Jest to jedyny zabieg redukujący zawartość komórki tłuszczowej bez jej uszkodzenia i bez ingerencji chirurga! Światło zimnego lasera LipoLaser głęboko przenika warstwy skóry i kieruje się na mitochondria komórek tłuszczowych, które otrzymują chemiczny sygnał do rozpadu.

Jak wygląda zabieg LipoLaserem
Na wybraną okolicę zabiegową przykładanych jest 8 padów emitujących wiązki laserowe, które prowokują rozpad trójglicerydów. Zabieg jest całkowicie bezpieczny i bezbolesny. Czas trwania zabiegu wynosi 30 min.
Lipolaser pozwala na dowolne i kontrolowane modelowanie sylwetki. Jeśli jesteś osobą, która chudnie i tyje nierównomiernie, ono jest idealne dla Ciebie. Lipolaser pomoże Ci wyszczuplić te okolice, których odchudzenie stanowi dla Ciebie największy problem. Teraz Ty możesz zdecydować jaki obszar chcesz odchudzić. Wybierasz brzuch, ramiona, nogi.

Na jakich partiach ciała można wykonać Lipolaserem
Ogromną zaletą LipoLasera jest to, że możesz go stosować wszędzie tam, gdzie zgromadził się nadmiar tkanki tłuszczowej trudnej do zredukowania w bardziej tradycyjny sposób jak dieta, czy ćwiczenia. Oprócz typowych okolic występowania nadmiaru tkanki tłuszczowej takich jak uda, brzuch czy boki idealnie sprawdza się również na partiach ramion, łydek, pleców, klatki piersiowej u mężczyzn czy też podbródka.

Jakich efektów można oczekiwać po zabiegu Lipolaserem
Pacjent uzyskuje utratę centymetrów po każdym zabiegu w serii. Bezpośrednio po każdej sesji pacjent obserwuje utratę centymetrów w obwodzie. Końcowy efekt zabiegu obserwujemy 3-4 tygodnie po ostatniej sesji.

Ile zabiegów LipoLasera należy wykonać
Zalecana jest seria od 8 do 12 zabiegów wciągu 4 do 6 tygodni- czyli 2 zabiegi tygodniowo w odstępach 2-3 dniowych.

Z jakimi zabiegami można łączyć LipoLaser
LipoLaser przynosi bardzo dobre rezultaty jako samodzielny zabieg. Pacjentom ze złożonym problemem nadmiaru tkanki tłuszczowej lub cellulitu, procedurę LipoLasera można łączyć z zabiegami drenująco ujędrniającymi, antycellulitowymi (m.in. Lipoendermologią lub Presoterapią). Taka kombinacja przyspiesza efekt chudnięcia, eliminuje efekt jojo oraz zapobiega ewentualnemu tworzeniu się zatorów limfatycznych. Odpowiednie ćwiczenia i umiarkowana dieta zwiększy skuteczność zabiegu prawie dwukrotnie.

Czy mogę wybrać tylko jeden obszar do zabiegu LipoLaser i jak często mogę go powtarzać ?
Możesz wybrać ich dowolną ilość. Po zakończeniu serii np. na obszarze brzuch, możesz zająć się kolejną dowolną partią ciała, którą chciałabyś odchudzić..Zabieg może być powtarzany tak często, jak wymaga tego korekcja Twojej sylwetki.

Czy efekty zabiegu LipoLasera są trwałe
Jak w przypadku każdej kuracji odchudzającej, uzyskanie pożądanego efektu oraz zachowanie go wymaga zmiany stylu życia. Stosując LipoLaser doradzamy Ci, włączenie do procesu trwającego ok. 4 tygodnie, regularnych ćwiczeń fizycznych oraz zmianę nawyków żywieniowych. Badania udowadniają, iż zwiększenie aktywności fizycznej poprawia wyniki zabiegów o 150%. Jeżeli więc chcesz trwale cieszyć się swoją wymodelowaną, odchudzoną sylwetką zadbaj o odpowiednią dietę i regularne ćwiczenia.

Przeciwskazania
* epilepsja,
* choroby serca,
* choroby nowotworowe,
* metalowe, silikonowe implanty (bezpośrednio w miejscu zabiegu),
* przerwanie ciągłości skóry,
* choroby układu krążenia np. ostra zakrzepica,
* choroby autoimmunologiczne,
* ciąża,

Cena usługi:
1 zabieg – 99,00
karnet na 6 zabiegów – 390,00 (65 zł/zabieg)
karnet na 10 zabiegów – 590,00 (59 zł/zabieg)

ZAPRASZAM :)