Komunikat o błędzie

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w menu_set_active_trail() (linia 2405 z /home/petroc/domains/beltocco.pl/public_html/includes/menu.inc).

Pracujemy na profesjonalnych, polskich kosmetykach marki BANDI i ARKANA !!!

Firma BANDI rozpoczęła swoją działalność na polskim rynku w 1986 roku. Obecnie BANDI posiada w swojej ofercie kilkadziesiąt produktów profesjonalnych, a także pełną gamę kosmetyków detalicznych. Dzięki doświadczeniu i pasji BANDI tworzy innowacyjne receptury kosmetyczne w oparciu o nowoczesne technologie i najwyższej jakości składniki, pochodzące z najodleglejszych zakątków świata. 

kosmetyki BANDI

Osiągnięcie pozycji lidera na wymagającym rynku kosmetyków profesjonalnych było dla firmy BANDI możliwe, w dużej mierze, dzięki korzystaniu z najnowszych osiągnięć naukowych w branży kosmetycznej. Kosmetologia stale się rozwija, dlatego na bieżąco specjaliści BANDI śledzą literaturę naukową, wszelkie badania i nowości wśród surowców kosmetycznych. Dzięki temu BANDI może zaproponować szeroki wachlarz preparatów do pielęgnacji każdego typu cery, odpowiednich do różnych problemów skóry. BANDI jest pierwszą firmą, która wprowadziła na rynek polski serię kosmetyków dotleniających (1993), kosmetyków z kwasem hialuronowym (1993), żele z milisferami (1995), kosmetyki z wyciągiem z zielonej herbaty (1995), peeling do manualnej mikrodermabrazji (2003), preparaty z kwasem migdałowym i polihydroksykwasami (2009), a także mieszaninę eksfoliującą z kwasem pirogronowym, salicylowym i azelainowym (2012), dermokosmetyki z retinolem i kwasem fitowym (2015), preparaty do zabiegów trychologicznych (2015), a także kosmeceutyki łączące kwasy z ektoiną (2016) !

W ponad trzydziestoletnim okresie obecności na polskim rynku kosmetyki BANDI zdobyły wiele prestiżowych nagród i wyróżnień, które odbieramy jako wyrazy uznania i zaufania do produktów BANDI.

Preparaty BANDI - profesjonalne i detaliczne - kierowane są głównie do profesjonalnych salonów kosmetycznych.Sklep BANDI

 

Arkana to również polska marka, która swoimi innowacjami z zakresu profesjonalnej kosmetologii dzieli się od 2011 roku. Otwarci na światowe nowości z branży uważnie je śledzimy, ale też sami inicjujemy, czego wyrazem sąnowatorskie dermokosmetyki, które przekraczają granicę tradycyjnej pielęgnacji.

Chcemy odkryć przed Wami Arkana Urody, pokazać, iż piękno jest wypadkową naszych codziennych decyzji, a autentyczna odnowa skóry wymaga czasu i świadomego wyboru.

Nasza filozofia opiera się bowiem na idei świadomego piękna. Indywidualna i odpowiednio dobrana terapia w gabinecie kosmetycznym w połączeniu z domową pielęgnacją to niezawodny sposób, by każdego dnia cieszyć się widocznymi efektami kuracji.

Składniki aktywne

Arkana kosmetykiJako pierwsi w Polsce wprowadziliśmy peptyd Progeline™ uznany międzynarodową innowacją wśród składników aktywnych w 2012 roku. Nie spoczywamy jednak na laurach, nieustannie pracujemy nad tym, aby dostarczać naszym Klientom produktów, które dzięki wysoce skoncentrowanym substancjom aktywnym zapewnią szybkie i trwałe efekty. Idealna kompozycja sprawia, że pozostają one biozgodne z potrzebami nawet najbardziej wymagającej skóry.

Wiedza i doświadczenieArkana_mask

Podstawą naszego działania jest wieloletnie doświadczenie, ugruntowana wiedza z zakresu biotechnologii oraz nowoczesne technologie opracowywane w laboratoriach. W oparciu o te najwyższe standardy tworzymy autorskie formuły dermokosmetyków Arkana. Dokładamy także wszelkich starań, aby zwiększać świadomość oraz poziom wiedzy, zarówno u kosmetologów, naszych Partnerów, jak i klientów.

Produkty marki Arkana dedykowane są dla profesjonalnych zabiegów wykonywanych w najlepszych gabinetach kosmetycznych.

Bazując na naszej wiedzy i doświadczeniu dokładamy Wszelkich starań, aby dostarczać Wam i Klientom Waszych salonów innowacyjnych produktów, stanowiących połączenie kosmetycznej precyzji i medycznej skuteczności.

Wysokie stężenie wyselekcjonowanych składników aktywnych, które zawierają nasze kosmetyki są gwarancją skuteczności i spektakularnych, widocznych efektów kuracji.

 

Dlatego pracujemy na takich kosmetykach i są one dostępne w Salonie Zdrowia i Urody Bel Tocco - Piękny Dotyk.

Zapraszam :)