Zabiegi na Twarz

FALE RADIOWE RF

Fale radiowe w kosmetyce pozwalają na wykonywanie liftingu skóry twarzy, szyi, dekoltu i ciała bez użycia skalpela. Zabiegi nie tylko niwelują efekty starzenia, ale działają również zapobiegawczo zwiększając gęstość i odporność skóry.

Fototerapia - Fotoodmładzanie

IPL (Intense Pulse Light), czyli silny impuls światła jest stosowany w medycynie i kosmetologii od niedawna. IPL często określany jest jako "laser IPL’’, choć właściwie nie jest laserem w prawdziwym tego słowa znaczeniu. Światło lasera jest spolaryzowaną, spójną - uporządkowaną w jednym kierunku wiązką światła o jednej długości fali.

Mikrodermabrazja

 

Mikrodermabrazja diamentowa - ścieranie kontrolowane skóry, oczyszczanie z zaskórników, poprawa ukrwienia, poprawa mikrokrążenia, zabieg przeciwzmarszczkowy przygotowujący skórę pod inne zabiegi kosmetyczne, po oczyszczonej skórze następuje lepsza wchłanialność serum maski i kremu.

Efekty:spłycenie zmarszczek, pobudzenie komórek do naturalnej regeneracji, stymulacja produkcji kolagenu, widoczna poprawa owalu twarzy, jędrna skóra.

Strony